Zonguldak Belediye Başkanı’ndan Rektörümüze Ziyaret

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı’yı 11 Ekim Cuma günü makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Üniversitenin güncel durumuna ilişkin bilgiler veren Rektörümüz, ‘Şehir ve Üniversite Bütünleşmesi’ çerçevesinde Zonguldak’ın gelişimine nasıl katkılar sağlanacağı konusunda Başkan Alan ile fikir alışverişinde bulunarak öğrencilere ve şehre daha iyi hizmet verme noktasında işbirliği içerisinde çalışmayı, Üniversitemizin bölgesine, iline ve ilçelerine katma değer sağlayacak çalışmalar yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Üniversitenin Zonguldak için çok önemli bir değer olduğunun altını çizen Başkan Alan,  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini,  birlikte ortak çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını,  yürütülen ve yürütülmesi planlanan projelerde her türlü destek ve çalışmaya hazır olduklarını ifade ederek ilimize sağladığı katkılardan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Çufalı’ya teşekkür etti.

Görüşmenin sonunda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz, Başkan Alan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve görevinde başarılar diledi.Yayınlanma Tarihi : 11.10.2019
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin