Vali Mustafa Tutulmaz ve Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezini Ziyaret Etti

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Üniversitemizin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezini ziyaret ederek, merkez hakkında bilgi aldı.

Başhekim Prof. Dr. Şenay Özdolap Vali Tutulmaz’a ve Rektörümüze sağlık hizmetleri hakkında brifing verdi. Hasta hakları ve hasta memnuniyetinin öncelikleri olduğunu belirten Prof. Dr. Özdolap, amaçlarının merkeze başvuran hastalara güler yüzlü bir kabul, temiz bir ortam, süratli bir iyileşme süreci sağlamak olduğunu ifade etti.

Merkezin, 1.154.000 m2 alana kurulu olup 542 tescilli yatak kapasiteli olduğu 20 yıla yakın geçmişiyle sağlık hizmetlerinin 24 saat kesintisiz verildiği ifade edildi. Ulusal ve uluslararası sağlık sistemi içerisinde referans bir sağlık merkezi olmak amacı taşıyan Üniversitemizin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, tüm branşlarda deneyimli kadrosuyla teşhis, tetkik, her türlü cerrahi girişim, yoğun bakım ve yataklı tedavi hizmetleri, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunması ayrıntılı olarak anlatıldı.

Brifingin ardından Vali Tutulmaz ve Rektörümüz Prof. Dr. Çufalı ile Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde birimleri ziyaret ederek, mevcut cihazlar ve hasta akışı hakkında bilgi aldı. Vali Tutulmaz, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi ve her türlü konuda desteğe hazır olduklarını belirtti. Birim ziyaretleri sırasında bir müddet hastalarla sohbet edip, hastalara acil şifalar diledi.Yayınlanma Tarihi : 18.09.2020
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin