Üniversitemiz Tıp Fakültesi Tarafından "Batı Karadeniz Tıp Dergisi-Medical Journal Of Western Black Sea’nin" 2020 Ağustos Sayısı Yayımlandı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi tarafından Batı Karadeniz Tıp Dergisi-“Medical Journal Of Western Black Sea”’nin 2020 Ağustos sayısı yayımlandı. (https://dergipark.org.tr/tr/download/issue-full-file/56627 )  

Derginin 2020 yılı Ağustos sayısının yayınlanması ile ilgili Baş Editör Prof. Dr. Taner BAYRAKTAROĞLU şunları ifade etti: "Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi tarafından yayınlanan Batı Karadeniz Tıp Dergisi’nin son sayısını sizlere sunuyoruz.

Pandemi sürecinde yayıncılık etik ilkelerimiz güncellendi. Bunun sonucunda Dergimiz, TUBİTAK ULAKBİM TR Dizin tarafından dizinlenmeye kabul edildi. Uluslararası indeksleri hedefleyerek yayın kalitemizi ve içeriğimizi buna uygun arttırma çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Bu süreçte başarılarımızı arttırmak için kurullarımızı ve yayın kurulumuzu güncelledik. Son gelişmelerle yazarlar tarafından yazılarını yayınlamak için tercih edilirken dergimizin kalitesi arttı.

Yayımladığımız bu sayımız literatüre katkıda bulunacak güncel araştırmalar, olgu sunumları, COVID-19 pandemisi sürecinde COVID-19 hastalığına dair sağlık çalışanlarının durumu, laboratuvar hizmetlerine dair derlemelerden oluşmaktadır. Dergimizin bu sayısında özellikle COVID-19 pandemisi ile ilgili yer alan derlemeler ve araştırmalar bu dönemde tüm okurlarımızın ilgisini ve dikkatini çekeceğini düşünmekteyim.

COVID-19 pandemisi sürecinde yaşamlarını sağlığa adayarak özverili ile çalışan ve hayatını kaybeden hekimlerimizi ve tüm sağlık çalışanlarını saygıyla anıyorum.

Dergimizin yayımlanmasında desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mustafa ÇUFALI’ya, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat CAN’a, yazılarını için yazarlara, yazıları değerlendiren hakemlerimize, Danışma Kurulumuza, Türkçe ve İngilizce Dil Redaksiyon Kurulumuza, Yayın Kurulumuza Editörler Kurulumuz adına teşekkür ederim.”

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat CAN, derginin sürekliliğinin sağlanmasında desteklerini esirgemeyen başta Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa ÇUFALI olmak üzere,  özverili çalışmalarıyla Baş Editör Prof. Dr. Taner BAYRAKTAROĞLU nezdinde Editörler Kurulu ve Yayın Kurulu üyelerine teşekkür etti. 

Dergiye ulaşmak için tıklayınız: https://dergipark.org.tr/tr/pub/baktipdYayınlanma Tarihi : 01.09.2020
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin