Üniversitemizin Deneyimli Hocalarına Emeklilik Töreni Düzenlendi

Üniversitemizde uzun yıllar görev yapan ve yakın zamanda emekli olan öğretim üyelerimiz için  online tören düzenlendi.

10 Temmuz Cuma günü çevrimiçi  bir video platformu üzerinden  düzenlenen törende,  çeşitli akademik ve idari birimlerdeki görevleriyle üniversitemize uzun yıllarını vermiş emekli personelimize hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.

Covıd-19 küresel pandemisi ile mücadele önlemleri kapsamında  Zoom online video konferans yoluyla yapılan emeklilik töreninde,  personelimiz de Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinin mensubu olmaktan gurur duyduklarını dile getirerek Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya ve üniversitemiz camiasına teşekkürlerini sundular. Rektörümüz de emekli öğretim üyelerine  bilime, insanlığa, ve üniversitemize olan katkılarından ötürü teşekkür ederken, üniversitemize vermiş oldukları desteklerden dolayı fedakarlıklarının unutulmayacağını vurguladı ve bundan sonraki hayatlarında sağlık ve başarılar diledi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ailesi olarak bilgi ve tecrübeleriyle nice öğrencilerimizin geleceklerinin şekillenmesine ışık tutan değerli hocalarımıza aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyoruz.


Yayınlanma Tarihi : 10.07.2020
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin