Turizm Rehberliği Bölümü Öğrencileri Filyos Projesini Liseli Gençlere TanıttıTurizm Rehberliği Bölümü öğrencileri geçtiğimiz hafta Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi’nde düzenledikleri etkinlik ile lise öğrencilerine Filyos Projesini tanıttı.

9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleşen etkinlikte Zonguldak ve çevresinde gerçekleşen geleceğe dönük proje ve gelişmeler hakkında bilgi verildi.

Danışmanlığını Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Tolga Fahri Çakmak’ın yaptığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Gençlerin Geleceği: Filyos’ isimli etkinlik ile Filyos, Filyos Sahili, Tios Antik Kenti, bölgede gerçekleştirilen kuş gözlemciliği faaliyetleri ve Filyos Vadisi Projesi hakkında tüm lise öğrencilerine ayrıntılı bilgiler aktarıldı.

Etkinlikte Filyos bölgesi ve geleceği, turizmden sanayiye geniş bir yelpazede bütüncül şekilde slaytlarla anlatıldı. Etkinlik sonunda öğrencilerin merak ettikleri konulardaki sorular cevaplanarak Zonguldak şehrinin önemli bir değeri olan Filyos ve çevresinin değeri bir kez daha vurgulandı.


Yayınlanma Tarihi : 26.05.2022 Sayfa Görüntülenme Sayısı : 74
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin