Rektörümüz Fakülte Öğrenci Temsilcileriyle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı öğrenci temsilcileriyle bir araya gelerek fakültelerin istek, görüş ve önerilerini birinci ağızdan dinledi. 8 Ocak Çarşamba günü Rektörlük makamında gerçekleşen kabulde, öğrenci temsilcileri bulundukları birimlerle ilgili değerlendirmelerini, çözüm önerilerini ve yapmak istedikleri projeleri Rektörümüz ile paylaştılar.

Toplantıya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Rektörümüz, öğrenci temsilcileri ile yapılan görüşmede üniversiteden beklentiler üzerine fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti. Rektörümüz öğrenci odaklı bir üniversite anlayışıyla hizmet vermeye çalıştıklarını vurgulayarak öğrencilerle periyodik olarak bir araya geldiklerini söyledi ve nitelikli, kaliteli bir eğitim hizmeti sunma noktasında öğrencilere her türlü imkânın sağlanması yönünde daha çok çalışacaklarının altını çizdi. Öğrencilerin sorun ve önerilerinin değerlendirilmesi hususunda hassasiyet gösterildiğini söyleyen Rektörümüz, öğrencilerden farklı proje ve fikirler geliştirmelerini isteyerek her türlü bilimsel ve akademik faaliyetlerinde onlara destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Öğrenci temsilcileri de Rektör Çufalı'ya toplantı için teşekkür ederek üniversitenin gelişiminden ve sunduğu imkânların her geçen gün artmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.Yayınlanma Tarihi : 08.01.2020
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin