Anaokulumuzda Mezuniyet Coşkusu YaşandıÜniversitemiz Hacı Sabahat-Hacı Mevlüt Hamzaoğlu Anaokulu sınıfı yılsonu gösterisi ve mezuniyet töreni 27 Mayıs Cuma günü Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in katılımıyla gerçekleşti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal, Başhekim Doç. Dr. Özcan Pişkin, Anaokulu Müdürü Doç. Dr. Asuman Koç Yurtkur’un da katılım gösterdiği mezuniyet, idari ve akademik personel ile öğrenci ve velilerin eşlik etmesi sayesinde coşkuyla kutlandı.

Mezuniyet töreni Anaokulu Müdürü Doç. Dr. Asuman Koç Yurtkur’un yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Doç. Dr. Asuman Koç Yurtkur; anaokulunda verilen eğitim ve öğretim çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Çocuklar için eğitimlerine katkı sağlayıcı her imkanı sunmaya devam edeceklerini dile getiren Anaokulu Müdürü, minik öğrencilere başarılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Halk oyunları ile başlayan yılsonu gösterisine drama gösterileriyle devam edildi. Minik okulluların performansı izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Gösterilerin ardından ana sınıfı öğrencilerine diplomaları Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer tarafından takdim edildi.


Yayınlanma Tarihi : 27.05.2022 Sayfa Görüntülenme Sayısı : 308
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin