7. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi Üniversitemizde Gerçekleştirilecek

Yurt içinden ve yurt dışından alanında uzman akademisyenlerin ve meslek mensuplarının katılımıyla iktisadi kalkınma açısından kritik öneme sahip muhasebe ve finans alanındaki araştırmaların tartışıldığı Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi (ICAFR)’nin 7’ncisi Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

İlki Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Çaycuma Meslek Yüksekokulu tarafından gerçekleştirilen ve muhasebe-finans alanında yapılan en geniş katılımlı kongrelerden biri olan Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi’nin 6’ncısı, “Çevresel Sürdürülebilirlik ve Yenilenebilir Enerji” teması ile, 23-25 Ekim 2019 tarihlerinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı  da, temelleri  2013 yılında üniversitemiz Çaycuma Meslek Yüksekokulu öncülüğünde “Geçmişten Geleceğe Muhasebe ve Muhasebe-Toplum-Demokrasi” teması ile atılan,  bu yıl Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi (ICAFR’19)’nin 6’ncısına  katıldı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Kongre Devir-Teslim Flamasını Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nden devraldı.

Kongrenin gala yemeğinde yapılan devir teslim töreni ile kongre flamasını Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar’dan alan Rektörümüz, kongrenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı,  muhasebe finans alanında akademik, sosyal, ekonomik ve mesleki işbirliğini hedefleyen uluslararası bir kongre olma özelliğini taşıyan kongrenin gelişiminden duyduğu memnuniyeti belirterek bu gelişmenin gelecek yıl üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan 7. Uluslararası Muhasebe Finans Araştırmaları Kongresi’nde de (ICAFR’20) artarak devam edeceğini söyledi ve genç araştırmacıları, bilim insanlarını önümüzdeki yıl bir sonraki kongreye ev sahipliği yapacak olan üniversitemize davet etti.Yayınlanma Tarihi : 30.09.2020
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin