Zonguldak ve Değerleri Gökçebey’de Sahnelendi.

Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı 2. Sınıf 1. Öğretim  öğrencileri 7 Aralık 2017 tarihinde Gökçebey Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde  “Kömür Karası Gözler Aydınlık Geleceğimiz Olsun” isimli  Sosyal Sorumluluk Projesinde bir araya geldiler.

“Zonguldak ve Değerleri” ana teması kapsamında hazırlanan sosyal sorumluluk projesi etkinliğine Gökçebey Kaymakamı Ahmet Korkmaz, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan ÖZER,  İlçe Emniyet Amiri Hasan Bektaş, İlçe Jandarma Komutan Vekili J.Kd.Bçvş.Hamdi Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş, öğrenci ve veliler katıldı.

Danışmanlığını Öğr. Gör. Kayhan KAFALI’nın üstlendiği Sosyal Sorumluluk Projesi dersi kapsamında; “Karaelmas Sevdamız, Yüreklerimiz Değil Ellerimiz Kara“ sloganıyla yola çıkan Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri Milli servetimiz, Karaelmasımız  “taşkömürü” ile  maden emekçilerimiz ve Zonguldak’ı anlatan bu proje kapsamında  Gökçebey Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda   ilk aşamada “Yerin Yedi Kat Altından Kömür Tozlu Hikayeler” isimli roportaj sunumu yapıldı. İkinci aşamda çocuklarla “ Işığım Azalıyor” “Kayıp Giden Kömürlü Eller” isimli tiyatro gösterisi sunuldu. Son olarak proje kapsamında Gökçebey Atatürk İlkokulu öğrencilerine yönelik yapılan “Taşkömürü ve maden emekçileri”  temalı  resim ve şiir yarışmasında dereceye giren resimler ve şiirlerin sahiplerine protokol üyelerince  ödül takdiminde bulunuldu. 

Büyük ilgi gören  etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.Yayınlanma Tarihi : 11.12.2017
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin