Üniversitemiz İlahiyat Fakültesine ZiyaretZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Prof. Dr. İsmail Karagöz, Düzce Diyanet İşleri Başkanlığı Müftüsü Turgut Açeri, Zonguldak İl Müftüsü Aşır Durgun ve İl Müftü Yardımcısı Kemal Türksoy tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

İlahiyat Fakültesi Dekanlık makamına yapılan ziyarette, il müftülüğü ile fakültemiz arasında daha önce imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Görüşmelere ev sahipliği yapan İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seyfullah Kara yapılan ziyaretten çok mutlu olduğunu belirterek üniversiteler arası işbirliklerinin faaliyetlerdeki dinamizmi arttıracağına vurgu yaptı. Aynı şekilde Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Prof. Dr. İsmail Karagöz ve beraberindeki heyet de ziyaretin verimli geçtiğini söyledi ve Dekan Kara’ya ev sahipliği için teşekkürlerini iletti.  

 Yayınlanma Tarihi : 27.05.2022 Sayfa Görüntülenme Sayısı : 364
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin