Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ne Şanlıurfa’da Yoğun İlgi

Ulusal ve uluslararası çerçevede tanıtım etkinliklerine önem veren Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Türkiye’den çok sayıda üniversitenin katıldığı “Kariyer Günleri” kapsamında Şanlıurfa’da öğrenci adayları ve aileleri ile buluştu.

28-Şubat -1 Mart tarihleri arasında Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Harran Üniversitesi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Valiliğinin katkılarıyla düzenlenen ‘Kariyer Günleri’  tanıtım üniversite adayları, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi standına yoğun ilgi gösterdi.

Yazılı ve görsel materyaller eşliğinde lisans ve ön lisans programlarımızın puan ve başarı sıralamaları, çift anadal, yandal, yatay ve dikey geçiş, barınma, burs, sosyal ve kültürel imkanlar, kampüsleri, değişim programları ve Zonguldak hakkında öğrencilere detaylı bilgiler verildi. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği ilkler, ulusal ve uluslararası bağlamda kazandığı başarılar hakkında adaylara ayrıntılı açıklamalarda bulunuldu.

Türkiye genelinden yaklaşık 40 üniversitenin bir araya geldiği etkinlikte, öğrenci adayları üniversite yetkilileri ile yüz yüze görüşme imkânının yanı sıra eğitim uzmanları tarafından düzenlenen seminerler ile doğru tercihler, meslek seçimi ve kariyer planlama konularında bilgi sahibi oldu.Yayınlanma Tarihi : 01.03.2019
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin