Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Öğrencilerin Yıl İçi Uygulamalarına İlişkin İşbirliği Protokolü İmzalandı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında öğrencilerin yıl içi uygulamalarına ilişkin işbirliği protokolü, 04 Ekim 2018 tarihinde Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevim Çelik ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Murat Kapıcı arasında imzalandı. 5 yıl süre ile geçerli olacak protokol kapsamında Sağlık Bilimleri Fakültesinde öğrenim gören öğrencilerin, mesleki uygulamalarını İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlarda yaparak  mesleki bilgi, beceri, tutum ve davranışlarının geliştirilmesi ve iş yaşamına uyumlarının kolaylaştırılmasının sağlanacağı belirtildi.

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Sevim Çelik, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile bugüne kadar karşılıklı memnuniyet içerisinde devam etmekte olan çalışmalarının imzalanan bu protokol ile daha da güçleneceğini ifade ederken,  “bu bağlamda, öncelikle her konuda bizden desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya, öğrencilerimizin eğitim öğretim faaliyetlerinde güçlü ve önemli dış paydaşımız olarak yardımcı olan Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Sayın Murat Kapıcı’ya, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı kurumlarda öğrencilerimize destek olan yöneticilere, öğretmenlere, sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 



Yayınlanma Tarihi : 05.10.2018
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin