Zonguldak BEÜFİT’le Forma Giriyor

Üniversitemizde hizmete açılan “BEÜFİT” Personal Training Stüdyosu son teknoloji ile üretilen EMS (Electro Muscle Stimulation) sistemine dayalı yeni nesil bir spor deneyimine, kişisel plates ve kişisel fitness çalışmalarıyla uluslararası sertifikaya sahip öğretim elemanları eşliğinde kaliteli ve profesyonel bir spor hizmeti veriyor.

BEÜFİT’e kayıt yaptırdığınız zaman size özel bir kişisel antrenör atanıyor. Bu antrenörle beraber daha ilk günden sizin vücut kitle indeksiniz belirlenerek size uygun olan ya da sizin yapmaktan hoşlanacağınız branşla ilgili çalışmalarınıza başlayabiliyorsunuz. Sizin için oluşturulacak kişisel dosyanızda tüm gelişiminiz düzenli olarak takip edildiği için antrenmanların verimliliği değerlendirilerek değişiklikler yapılabiliyor. Böylece vücudunuz kendi seçtiği aktiviteyi yaparak sağlıklı bir şekilde gelişim gösteriyor.

Uzman eğitmenler antrenmanlar boyunca sizinle birlikte aktiviteye katılarak motivasyonu arttırıyor ve spor yaparken geçirilebileceğiniz kazaların da önüne geçiyorlar. Yaptığınız aktivite boyunca takip edeceğiniz program size özel olarak hazırlanıyor ve birebir takip edilerek uzmanlar tarafından uygulanıyor.

BEÜFİT’te herkese bireysel çalışma programları hazırlanıyor ve bu programlar uzman eğitmenler tarafından uygulanıyor. Buradaki en büyük avantaj antrenmanları doğru bir şekilde hata payı en aza indirgeyerek yapabilecek olmanız. Kişisel antrenörle çalışmanın bir diğer avantajı ise, kalori tüketimi. Özel antrenörle çalışmak demek, antrenmandan kaytaramamak, hareketleri doğru yapmak ve sınırları uzman eşliğinde zorlayabilmek anlamına geldiği için her açıdan avantajlı.

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından açılan “BEÜFİT’le Personal Training:  Kişisel Mihabody, Kişisel Pilates ve Kişisel Fitness Kursları” için ayrıntılı bilgi ve kayıt formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://sem.beun.edu.tr/

 

 

 Yayınlanma Tarihi : 14.12.2016
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin