Üniversitemiz ile Zonguldak Belediyesi Arasında İş birliği Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz ile Zonguldak Belediyesi arasında Zonguldak halkının sosyal ve kültürel gelişmelerine katkıda bulunmak, Üniversitemiz öncülüğünde sanatsal akademik çalışmaları desteklemek, karşılıklı iş birliğini ve ortak anlayışı teşvik etmek amacıyla iş birliği protokol imzalandı.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı, protokol töreninde yaptığı açıklamada: "Bu protokolü daha önce hazırlamıştık ancak pandemi nedeniyle ötelemek zorunda kaldık. Öğrencilerimiz Mart ayından beri kampüsümüzde değil o nedenle işlevsel hale gelmesi için okulların ne kadar süre uzaktan eğitimle devam edeceğini bilmediğimiz için öğrencilerimiz olmasa dahi öğrencilerimizi kapsayan ortak bir protokolü imzaladık" dedi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ise yaptığı konuşmada: "Bülent Ecevit Üniversitemizle beraber belediyemizin güzel bir işbirliği protokolünü imzaladık. Kültürel ve sosyal alanda akademik personellerimizin katkılarıyla beraber eğitimden sanata, kültürden spora ve sağlığa birçok alanda üniversitemizdeki akademik ve bilimsel anlamda oradaki hocalarımızın da katkılarıyla, Zonguldak Belediyesinin gücü ve imkanı dahilinde şehrimize katkı sağlamak noktasında güzel bir yolun başlangıcındayız" diye konuştu.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı ile Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın imzaladığı iş birliği protokolü, karşılıklı iyi dilekler ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 Yayınlanma Tarihi : 29.12.2020
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin