Üniversitelerarası Salon Futbolu (Futsal) 2. Lig Müsabakaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi

Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen Üniversitelerarası Salon Futbolu (Futsal) 2. Lig Müsabakaları erkeklerde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve kadınlarda Gazi Üniversitesi’nin birinciliği ile sona erdi.

Farabi Kapalı Spor Salonu’nda 26-30 Mart tarihleri arası gerçekleşen turnuvaya; erkeklerde Ordu Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi katıldı. Kadınlar da ise Gazi Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Ordu Üniversitesi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi katıldı.

Çekişmeli geçen karşılaşmalarda takımlar bir üst lige yükselmek için mücadele etti. Müsabakalar sonucunda Erkeklerde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 1. olurken, Gümüşhane Üniversitesi 2., Ordu Üniversitesi ise 3. oldu. Kadınlarda Gazi Üniversitesi 1.'liği göğüslerken Sinop Üniversitesi 2., Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ise 3. oldu. Müsabakalar sonrası düzenlenen kupa töreninde ilk üçe giren takımlara kupaları takdim edildi.

Turnuva sonrası açıklama yapan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, müsabakalara katılan tüm takımları tebrik ederek üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen turnuvadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Yayınlanma Tarihi : 31.03.2019
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin