Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Öğrencileri “Zonguldak’ın Lezzetlerini” Esas 67 Burda AVM’de Vatandaşlarla Buluşturdu.

Bülent  Ecevit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü  2. sınıf öğrencileri  05 Ocak Cuma günü Esas 67 Burda AVM’de “Farklı Tatlar Şehri Zonguldak” isimli sosyal sorumluluk projesinde bir araya geldiler.

Danışmanlığını Öğr.Gör.Kayhan KAFALI’nın üstlendiği Sosyal Sorumluluk Projesi dersi kapsamında; “Emeğin Kenti Karaelmasın Lezzeti” sloganıyla yola çıkan Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü  2. sınıf öğrencileri hazırlanan proje kapsamında; Zonguldak’ın en önemli lezzetlerinden  Çaycuma Yoğurdu, Alaplı Fındığı, Devrek Simidi ve Kdz.Ereğli Osmanlı Çileğini tarihi geçmişleriyle birlikte,  Esas 67 Burda AVM ziyaretçilerine sunma ve tanıtma  imkanı bulmuş oldular.   

Zonguldak’ın sahip olduğu önemli değerlerin ve lezzetlerin sergilendiği projeye vatandaşlarca  yoğun ilgi gösterildi.  Yayınlanma Tarihi : 10.01.2018
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin