Tatmetal Çelik San. ve Tic. A.Ş Çalışanları Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi’ni Ziyaret Etti

Mühendislik Fakültesi İnovasyon Komisyonu’nun Tatmetal Çelik San. ve Tic. A.Ş fabrikasına Şubat ayı içeresinde gerçekleştirdikleri ziyaretinin ardından Tatmetal Çelik San. ve Tic. A.Ş fabrikası çalışanları Mühendislik Fakültemizi ziyaret etti.

BEÜ Mühendislik Fakültesi’nin Yer Bilimleri ve Makine Mühendisliği Laboratuvarı gezen firma yetkilileri; Tatmetal Çelik San ve Tic A.Ş Koordinatörü Asuman Gürsoy, Fabrika Müdürü Egemen Öztürk, Endüstri Mühendisi ve Ar-Ge Sorumlusu Ali Sezai Demirel, laboratuvarların olanaklarından ve yararlanılan teknolojik imkanlardan çok etkilendiklerini belirterek üniversiteyle birlikte daha fazla çalışma içerisinden bulunacaklarını söylediler. 

Rektör Yardımız ve Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ş. Hakan Kutoğlu eşliğinde incelemelerde bulunan heyet ile yapılan görüşmelerde işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmalar konuşuldu. Üniversitede çok önemli çalışmalara imza atıldığını söyleyen yetkililer misafirperverlikleri için tüm BEÜ ailesine teşekkür ettiler.  Prof. Dr. Ş. Hakan Kutoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretleri için Fabrika Genel Müdürü Egemen Öztürk’e, Tatmetal Çelik San ve Tic A.Ş Koordinatörü Asuman Gürsoy’a ve Endüstri Mühendisi ve Ar-Ge Sorumlusu Ali Sezai Demirel’ e teşekkür etti.

 Yayınlanma Tarihi : 03.04.2017
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin