Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrencileri “Çocuklar” İçin Beycuma’daydı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3.Sınıf öğrencileri Beycuma Şehit Öğretmen Hamza Halit  Sülün  İlköğretim Okulu’nda “Geleceğimiz Çocuklar” temalı Sosyal Sorumluluk Projesinde bir araya geldi.

Danışmanlığını Öğr.Gör.Kayhan Kafalı’nın üstlendiği Sosyal Sorumluluk Projesi dersi kapsamında; “Geleceğimiz Çocuklar. Çocuklar Geleceğe Bırakabileğimiz En Değerli Armağandır. Herşey Çocuklar İçin. Geleceğe Işık Saçacak Çocuklarımız İçin Varız.”  anlayışıyla hareket eden Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü 3. sınıf öğrencileri Tuğçe Albayrak, Özlem Yıldırım, Öznur Öcal, Ecem Karakaya, Bayram Demir, Enes Alperen Akyüz, Serhat Cengil, Hakan Gültekin, Begüm Kaya, Seda Su Yıldırım, Recep Kayaoğlu, M.İrem Gezici, Tuğba Çelebi, Esra Nur Günaydın, Lütfi Aydın, Ali Osman Civan  ve Edip Güçlü   Beycuma Şehit Öğretmen Hamza Halit  Sülün  İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören çocuklar için;   ilk aşamada çocuklarla bir sınıfta toplanarak  onlara, eğitim ve öğrenimin  önemi  üzerine bilgiler verdiler ve eğlenceli yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirdiler. İkinci aşamda çocuklarla  okul bahçesinde; sandalye kapmaca, mendil kapmaca, tren oluşturma, saklambaç, yakartop, futbol gibi oyunlar oynandı. Öğrencilere fıkralar, masallar anlatıldı, şarkılar ve türküler eşliğinde birlikte oynandı. Son olarak öğretmenlerinin eşliğinde çocuklara, çanta, kalem, silgi, kalem kutusu, not defteri, cetvel, boyama kalemleri ve boyama kitapları dağıtıldı.  

Çocukların büyük bir sevinç  ve mutlulukla   karşıladıkları  bu  sosyal sorumluluk projesi toplu  fotoğraf çekimi ile sona erdi.Yayınlanma Tarihi : 08.06.2017
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin