Rektörümüz ÖSYM Sınavlarında Dereceye Giren Bölümlere Teşekkür Belgesi Verdi


Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile Akademik Personel Lisansüstü Seçme Sınavı (ALES) sınavlarında dereceye giren akademik birimlere teşekkür belgesi verdi.

18 Kasım Çarşamba günü Rektörlük makamında yapılan tebrik töreninde 2018 yılında yapılan KPSS ve ALES sınavlarında üniversitemizin ilk %10’a giren bölümleri arasında bulunan Ereğli Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü, Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji, İngiliz Dili ve Edebiyatı ile Matematik Bölümleri, Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Diş Hekimliği Fakültesi, İlahiyat Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerine Rektörümüz tarafından teşekkür belgeleri verildi.

Fakülte dekanları ve bölüm başkanlarının hazır bulunduğu tören sonrası açıklama yapan Rektörümüz, elde edilen başarılarda akademik ve idari personelimizin yoğun ve gayretli çalışmalarının önemli etkisi bulunduğunu ifade ederek, bu çalışmalarından ötürü kendilerine teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.


Yayınlanma Tarihi : 18.11.2020
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin