Rektörümüz ‘Filyos Çalıştayı’nda Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

Rektörümüz Prof. Dr.Mustafa Çufalı, Filyos Vadisi Projesi kapsamında, Türkiye’nin birçok noktasından paydaşlarımız, sektör temsilcileri, araştırmacı, uzman ve akademik personelin katılımıyla üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen  ‘Filyos Çalıştay’ına katkı sunan personele teşekkür etti.

Bu kapsamda Rektör Prof. Dr. Çufalı; 15 Şubat Pazartesi günü,  çalıştayın organizasyonunda yer alan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü personelini makamında kabul ederken, Çalıştay Bilim Kurulu’ndaki Çalıştay Tertip Komitesi üyelerine çevrimiçi bağlanarak çalıştaya sundukları katkılardan dolayı tebrik etti. İlimiz ve bölgemizin kalkınmasında kilit rol oynayacak Filyos Vadisi Projesi’nin  çalıştaya katılan paydaş kurum temsilcileri ile akademik ve bilimsel çerçevede ele alındığını ve   oldukça verimli geçtiğini ifade eden Rektörümüz, çalıştayımıza katılan bütün paydaş kurum temsilcilerinin bu alanda kalıcı etkileri olan adımlar atılmasına vesile olacak görüş ve önerilerinin, başta bölgesel kalkınma olmak üzere ülkemizin ekonomik sahada ilerlemesine önemli bir katkı sağlayacağının altını çizdi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi olarak  yerel kalkınmada sürdürülebilir nitelikte projelerin hayata geçirilmesi için her tür katkının verilmesine devam edileceğini vurgulayan Rektörümüz, “ Ülkemizin en büyük kalkınma hamlelerinden  Filyos Vadisi Projesi’ne akademik ve bilimsel çerçevede ışık tutması maksadıyla düzenlenen Filyos Çalıştayı’nda  verdikleri destek ve katkılardan dolayı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü personelini ve Çalıştay Tertip Komitesini kutluyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi : 17.02.2021
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin