Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali AZAR,  Üniversitemiz Çaycuma, Devrek ve Gökçebey Yerleşkelerini Ziyaret Etti

Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali AZAR, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü, Üniversitemiz Çaycuma, Devrek ve Gökçebey Yerleşkelerinde incelemelerde bulundu.

Ziyaretlerde Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Çaycuma Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Umut Güneş Sefercik, Çaycuma Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. İrem Uzunsoy, Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu, Devrek Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Feride Öztürk ve Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Özer ile görüşen Rektör Vekilimiz Azar,  ziyaret edilen kampüslerde akademik ve idari personel ile toplantılarda bir araya gelerek Meslek Yüksekokullarındaki akademik çalışmalar, problemler ve yapılanma konusunda bilgi aldı ve birimlerin sürekli gelişiminin sağlanması hususunda görüş ve önerileri dinledi.

Ziyaret kapsamında Çaycuma, Devrek ve Gökçebey yerleşkelerinde ve Meslek Yüksekokulu binalarında incelemeler yapan Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali Azar ziyaretlere ilişkin olarak, öğrencilere gerek kampüslerde gerekse binalarda sunulan olanakların sürekli iyileştirilmeye devam edileceğini belirterek, “Üniversitemiz kalite politikaları çerçevesinde tüm birimlerimizde verilen hizmetlerin kalitesini sürekli izlemekteyiz. Öğrencilerimiz ve akademik personelimize özellikle ilçelerde sunulan olanakların il merkezindeki olanaklarla aynı düzeyde tutmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diye konuştu.

Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali AZAR, ziyaretler sonrasında, Bülent Ecevit Üniversitesi önceki Rektörü Prof. Dr. Mahmut ÖZER’e Bülent Ecevit Üniversitesi’ne ve Çaycuma, Devrek ve Gökçebey ilçelerindeki Yüksekokullarımıza vermiş olduğu tüm katkılardan dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.Yayınlanma Tarihi : 31.01.2018
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin