Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali AZAR   Üniversitemiz Kdz. Ereğli Kepez Yerleşkesini Ziyaret Etti

Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali AZAR, 4 Ocak 2018 tarihinde Üniversitemiz Kdz. Ereğli Kepez yerleşkesinde faaliyet gösteren Denizcilik Fakültesi, Turizm Fakültesi ve Kdz.Ereğli Meslek Yüksekokulu’nu  ziyaret ederek bir takım incelemelerde bulundu.

Ziyarette, Rektör Vekilimiz Prof.Dr.Ali AZAR başkanlığında; Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel AYAZ, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal BÜYÜKGÜZEL, Kdz. Ereğli Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfat Hacıoğlu  ve akademik personelin katılımı ile toplantı icra edildi. Toplantıda Kdz.Ereğli Kepez Yerleşkesi’nde bulunan akademik birimlerin yapısı, geleceği, akademik ve idari personelin sorunları ve görüşleri üzerinde iştişarede bulunuldu.

Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali AZAR, ziyaret sonrasında, Bülent Ecevit Üniversitesi önceki Rektörü Prof. Dr. Mahmut ÖZER’e Bülent Ecevit Üniversitesi’ne ve  Denizcilik Fakültesi, Turizm Fakültesi ve Kdz.Ereğli Meslek Yüksekokulu’na vermiş olduğu tüm katkılardan dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.Yayınlanma Tarihi : 04.01.2018
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin