Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar Ereğli Eğitim Fakültesi Öğretim Elemanlarıyla Bir Araya Geldi

Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali Azar 4 Ocak Perşembe günü Ereğli Eğitim Fakültesi’ni ziyaret ederek öğretim elemanlarıyla bir araya geldi.   Ziyarette öğretim elemanları ile bir süre sohbet eden Rektör Vekilimiz Azar: “Ereğli Eğitim Fakültesi, üniversite bünyesindeki en hızlı büyüyen fakültemizdir. Öğrenci merkezli bir üniversite olan BEÜ, öğrencilerine sunduğu hizmetlerin kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Kampüslerimiz, öğrencilerimizin sadece ders saatlerinde değil, 7/24 etkin olarak faydalanabileceği nezih yaşam alanları haline gelmiştir. Konforlu ve sessiz çalışma salonlarımız öğrencilerimizin kesintisiz olarak hizmetindedir. Yemekhanelerimizde tüm öğrencilerimize sağlıklı ve dengeli beslenme imkânı sunulmaktadır. Koleksiyonlarını her geçen gün geliştirdiğimiz kütüphanelerimizden öğrencilerimiz haftanın 7 günü 24 saat faydalanabilmektedir. ” şeklinde konuştu. 

Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Ali Azar, konuşmalarına: “Eğitim Fakültesi öğretim kadrosunun deneyimli ve konularında uzman kişilerden oluşmasından ve öğretim elemanları tarafından yürütülen akademik yayınlardan bilgi vererek devam ederken, Bülent Ecevit Üniversitesi önceki rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’e Bülent Ecevit Üniversitesi’ne ve Ereğli Eğitim Fakültesi’ne vermiş  olduğu tüm katkılardan dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

 Rektör Vekilimiz Ali Azar ziyaretlerinde, Ereğli Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Nilüfer Didiş Körhasan’ı Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) 2017 Yılı “Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı Ödülü” (GEBİP) almaya hak kazanmasından dolayı tekrar tebrik etti.

 Yayınlanma Tarihi : 04.01.2018
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin