Krd. Ereğli Özdemirpark AVM’de Üniversitemizi Tanıttık

'Üniversite Tanıtım Günleri' kapsamında Ereğli Özdemirpark AVM’de 19 Temmuz Çarşamba günü üniversitemizi tanıtmak ve üniversite adaylarına tercih rehberliği yapmak üzere tanıtım standı açtık. 

Üniversitemiz Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan çeşitli Alışveriş merkezlerinde üniversite tercihi yapacak olan öğrencilere yönelik üniversite ve meslek tanıtım stantları açıyor. 25 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan 'Üniversite Tanıtım Günleri' etkinlikleri kapsamında Krd. Ereğli Özdemirpark Avm’de tanıtım standı açıldı.

Tanıtım standını gezen ve üniversite hakkında yetkililerden bilgi alan öğrenciler tercih etmek istedikleri bölümler hakkında detaylı bilgiler aldıklarını ve tanıtımın kendileri için çok faydalı olduğunu belirtti.

'Üniversite Tanıtım Günleri' 20-21 Temmuz İzmir Tercih Günleri, 20 Temmuz Sakarya Serdivan AVM, 21 Temmuz Bolu Esas14Burda AVM, 22 Temmuz Düzce Krempark AVM’de ve 23 Temmuz Antalya Tercih Günleri’nde belirtilen tarihlerde gün boyu sürecek.Yayınlanma Tarihi : 19.07.2017
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin