Kdz. Ereğli Turizm Fakültesi 2020 Yılı Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

12 Ocak 2021 Salı günü saat 16.00’da online olarak Kdz. Ereğli Turizm Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Dekanımız Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, fakültemiz akademik ve idari personelinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda fakültemizin 2020 yılı değerlendirmesi yapıldı.
Dekanımız Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, 2020 yılında fakültemizdeki öğrenci sayılarının ve personel sayılarının bir önceki yıla göre arttığını belirterek giderek büyüyen bir fakülte olduğumuzu belirtirken; bir önceki yıla göre akademisyenlerimizin yayın sayılarındaki ciddi artışa dikkat çekerek Covid-19 pandemisini oldukça verimli geçiren bir fakülte olduğumuzu da dile getirdi. Ayrıca 2020 yılında Turizm İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Bölümlerimizin %100 doluluk ile öğrenci kabul ettiğini belirten sayın Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, yakın zamanda fakültemize Rekreasyon Yönetimi gibi yeni bölümlerin de açılarak daha da büyüyen bir fakülte olacağımızı dile getirdi.
Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı, 2020 yılında fakültemizde yaşanan büyüme ve gelişmeler için fakültemiz akademik ve idari personelini tebrik ederek katkı ve desteklerini devam ettireceğini dile getirdi.
Sonrasında akademik personelimizin 2020 yılı içerisinde göstermiş oldukları akademik performanslarından dolayı yayın başarı belgeleri online olarak rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı tarafından takdim edildi. Ardından dilek ve temennilerle toplantı sonlandırıldı.


Yayınlanma Tarihi : 19.01.2021
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin