İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencileri Üniversitemizi Gezdi

Zonguldak İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri, rehber öğretmenleri eşliğinde Bülent Ecevit Üniversitesi'ni (BEÜ) ziyaret etti. 

Üniversiteye hazırlık aşamasındaki öğrenciler tercihlerinde yardımcı olabilmek ve BEÜ’yü daha iyi tanımalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen gezi programında öğrencilere ilk olarak BEÜ İbn-i Sina Kampüsü tanıtıldı. Burada Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Eczacılı Fakültesi’ni gezen öğrenciler hem moral depoladı, hem de üniversite hayatını yakından inceleme fırsatı buldu.

Öğrencilerin ikinci durağı Farabi Kampüsü oldu. BEÜ Farabi Kampüsü içindeki Geomatik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Rüştü Onur Çalışma Salonu ve Sezai Karakoç Kültür Merkezi’ni gezen üniversite adayları BEÜ’nün; tarihçesi, eğitim yapısı, kampüsün öğrencilere sağladığı imkanlar, burs olanakları, sosyo-kültürel faaliyetleri, Farabi-Erasmus programları hakkında sınav öncesi detaylı bilgiler aldı.Yayınlanma Tarihi : 26.12.2016
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin