İktisadi Araştırmalar Vakfı’ndan Üniversitemize Ziyaret

Ülkemizin ekonomik, sosyal ve mali sorunlarını araştırmak ve bunlara çözüm önerileri geliştirmek amacıyla uzmanlaşmış bir kurum olarak faaliyetini sürdüren İktisadi Araştırmalar Vakfı (İAV) Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Ahmet İncekara ve Genel Sekreteri Nahit Özen Zonguldak’a yönelik yaptıkları işbirliği ziyareti kapsamında Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya ile birlikte Rektörümüz Prof.Dr. Mahmut Özer’i makamında ziyaret eti.  

Zonguldak ilinin ekonomik, sosyal ve mali konularda geleceğe yönelik projeksiyonlarını belirlemek amacıyla işbirliği kapsamında gerçekleşen ziyarette İAV Başkanı Prof.Dr. Ahmet İncekara “Zonguldak ilindeki TSO ile Zonguldak’a yönelik projelerimizi konuştuk. ZTSO Başkanı Metin Demir, Üniversite’nin Zonguldak ile ilgili her türlü projeye destek verdiğini ifade etti. Bunu öğrenince ZTSO Başkanı ile ziyaretinize geldik. Üniversitemizin gelişimini büyük bir memnuniyetle izliyoruz. Projelerimize de katkı verirseniz mutlu oluruz.” dedi.

Gerçekleşen ziyaret ile ilgili olarak Rektörümüz Prof.Dr. Mahmut Özer ise şunları ifade etti. “ Üniversite olarak ilimizin gelişmesine yönelik tüm çalışmalarda her zaman yer aldık ve almaya da devam edeceğiz. Zonguldak TSO’nun da içerisinde yer aldığı projelere her zaman destek verdik. Bu bağlamda ZTSO ile ortak geliştireceğiniz projelere destek vermekten mutluluk duyarız. Zonguldak’ın gelişimine yönelik yapılacak çalışmalarda her zaman yer almak isteriz”.  

Ziyareti gerçekleştiren Vakıf Başkanı ve Genel sekreterine Üniversitenin hediyelerini takdim eden Rektör Özer, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ve heyetine de teşekkür etti.Yayınlanma Tarihi : 13.04.2017
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin