Devrek Kampüsü 2016-2017 Eğitim Dönemine Hazır

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Devrek Meslek Yüksekokuluna  2016 yılı içerisinde artan öğrenci kapasitesi göz önüne alınarak bir takım alt yapı çalışmaları yapılmıştı. MYO kampüsü içerisindeki bina ve dersliklerin dış cephe mantolaması, bina iç cephesinde boya çalışmaları ve ıslak alanlar tekrar elden geçirilerek bina bakım ve onarımları tamamlandı.

2016-2017 akademik yılında 500 yeni öğrencinin daha dâhil olacağı Devrek Kampüsü yapılan yatırımlarla büyümeye devam ediyor.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer: “Derslik, ofis ve laboratuvarlar için gerekli fiziki mekânlarla ilgili düzenlemeleri yaptık. Etüt Salonu, laboratuvar, kantin ve binaların alt yapı sorunları da giderilerek Devrek MYO Kampüsü 2016-2017 eğitim- öğretim dönemine hazır hale getirildi. Devrek MYO’da gerçekleştirdiğimiz fiziksel çevre ve derslik yatırımlarının dışında eğitim ve öğretimin daha verimli gerçekleşmesi için kurduğumuz el sanatları  atölyelerimiz, Devrek Bastonu üretim atölyemiz gibi öğrencilerimizin kendilerini geliştireceği atölye ver laboratuvarlar da  yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerimizin hizmetinde olacak. Devrek MYO’da ve Üniversitemizin tüm alanlarında öğrencilerimizin daha rahat eğitim görmeleri için çalışmalarımız devam ediyor. 2016- 2017 eğitim-öğretim döneminde artan sayımızla, yenilenen binalarımızla ve kampüs alanlarımızla eğitim-öğretim faaliyetlerimize devam edeceğiz.” dedi.

 

 Yayınlanma Tarihi : 24.08.2016
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin