Bülent Ecevit Üniversitesi Bursa Eğitim Fuarı’na Katıldı

Bursa Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde 15-16 Aralık 2016 tarihinde düzenlenen fuarda Bülent Ecevit Üniversitesi’ne ilgi oldukça yoğundu.

Yaklaşık 12 bin öğrencinin ziyaret ettiği fuara 35 devlet ve vakıf üniversitesi katıldı. Ağırlıkla 12. sınıf öğrencilerinin ziyaret ettiği fuara rehber öğretmenler de eşlik ettiler. Eğitim uzmanları, rehberlik ve psikolojik danışmanların verdiği seminerleri izleyen öğrenciler, ardından üniversitelerin stantlarını ziyaret ettiler.

İki gün süren tanıtım günlerinde öğrenciler, üniversitelerle aynı ortamda buluşmanın yanı sıra kendilerine verilen tanıtıcı dokümanlarla yükseköğretim kurumları ve eğitim olanakları hakkında merak ettikleri konuları öğrenme şansı elde ettiler.

Bülent Ecevit Üniversitesi standını ziyaret eden öğrencilere üniversitemizin kampüsleri, fakülte, enstitü, yüksekokul ve birimleri, sosyal, sportif, barınma ve burs olanakları hakkında bilgi verildi. “Üniversite Tanıtım Günleri” fuarında öğrencilere tanıtım kitapçığı, tanıtım broşürleri, Kampüsün Sesi Gazetesi ve çeşitli hediyeleri dağıtıldı.Yayınlanma Tarihi : 19.12.2016
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin