BEÜ Sosyal Sorumluluk Projelerinde “Milli Birlik ve Beraberlik” Teması

 

“Milli Birlik ve Beraberlik” Temasıyla Bülent Ecevit Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Projeleri Yeni Dönem Planlamasını Yaptı

 

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) bünyesinde 2016 Bahar döneminde İnsan ve toplum projeleri, Doğa ve çevre projeleri, sağlık ve spor projeleri, çocuk projeleri, hayvan hakları, engelli projeleri, yaşlı projeleri, bilim, sanat ve kültür projeleri ana başlıklarında altında 118 Sosyal Sorumluluk Projesi yürütülmüştü. BEÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar’ın koordinatörlüğünde yürütülen projelerin tamamı planlanan hedefler doğrultusunda eğitim öğretim yılının sonunda başarıyla tamamlandı.

2016-2017 akademik yılında yapılacak olan sosyal sorumluluk projeleriyle ilgili toplantı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Ereğli Eğitim Fakültesi’nde SSP Genel Koordinatörü Prof. Dr. Ali Azar öncülüğünde yapılan toplantıya koordinatör yardımcıları ve akademik birim koordinatörleri katıldı. BEÜ' de öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini desteklemek için yürütülen Sosyal Sorumluluk Projeleri bu yıl  "Milli Birik ve Beraberlik" teması çerçevesinde hazırlanması kararlaştırıldı.

 Yayınlanma Tarihi : 17.10.2016
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin