BEÜ Devlet Konservatuvarı Muhteşem Bir Şan Resitali Verdi

BEÜ Devlet Konservatuvarı öğretim elemanları Öğr. Gör. Onur Çuhacı ve Öğr. Gör. Ceren Göğüş Gürdal 28 Aralık günü Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde unutulmaz bir şan resitali verdi. Yoğun bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle izlenen resitale Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, BEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar, İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Rektör Yardımcıları, senato üyeleri, BEÜ akademik, idari personeli ve öğrenciler katıldı. Ayrıca halka açık olan resital Zonguldaklı vatandaşlardan da büyük ilgi gördü.

Resitalde, BEÜ Devlet Konservatuvarı öğretim elemanı Öğr. Gör. Onur Çuhacı’ya, Öğr. Gör. Ceren Göğüş Gürdal piyano performansı ile eşlik etti. İzleyicilerden büyük alkış alan performansların sergilendiği resitalde oldukça renkli anlar yaşandı.

Beğeniyle izlenen resitalin ardından Zonguldak Valisi Ahmet Çınar ve BEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar tarafından sanatçılara teşekkür belgesi takdim edildi.Yayınlanma Tarihi : 29.12.2017
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin