Üniversitemiz “Online Eğitim Video Kütüphanesi” Aboneliği Hk.

Değerli Kütüphane Kullanıcılarımız;

Üniversitemiz tarafından “Vidobu Online Eğitim Video Kütüphanesi” aboneliği gerçekleştirilerek, her geçen gün daha da zenginleşen kütüphane kaynaklarımıza bir yenisi daha eklenmiştir. 

Vidobu, Dünyada Türkçe bilen tüm coğrafyanın ihtiyacı olan eğitimleri, alanında uzman eğitmenler ile sağlayan en iyi online video eğitim platformudur. 

Online eğitim kütüphanemize üniversitemiz IP’leri üzerinden üniversitemiz içinde ve dışarısından 7/24  sınırsız erişim (bilgisayar, tablet ve telefonlarınızdan) imkânı sağlanabilmektedir. 

İlk aşamada sistem her giren kişiyi "misafir" olarak tanımlayacak ve erişime izin verecektir. Ancak kişiler isterse ilk videodan sonra çıkan yönlendirme ile üye girişi oluşturabilir. 

Diğer yandan  Off Campus özelliğini aktif ederek, öğrencilerimizin kampüs alanı dışından da  https://www.vidobu.com/edu/  linki  üzerinden üniversite mailleri aracılığı ile Video Kütüphanemize erişimlerini sağlıyoruz.

Doğrudan Erişim Linki : https://www.vidobu.com/edu/ 

 

Vidobu Hakkında;

Vidobu Online Video Eğitim Platformu, HD kalitesinde izlenen içeriğini sürekli güncel tutmayı, özgün hazırlanmış örnek dosyalar sayesinde kolay öğrenmeyi, alanında uzman eğitmenlerle çalışarak en iyi olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

  • 7/24 izle. Öğren.
  • Tamamladığın eğitimlere ait alacağın katılım sertifikası ile eğitimlerini belgele.
  • Sektörden özenle seçilen alanında uzman eğitmenlerle en iyi içeriği izle.
  • Bilişim dünyasının hızına ayak uydurabilmen için, sürekli güncellenen içerikler.
  • Hem bilgisayarından, hem de tablet ve mobil cihazlarından izle.
  • Tüm videoları HD kalitesinde izle. Eğitimlerdeki en ince ayrıntıları bile kaçırma.


Yayınlanma Tarihi :
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin