İngilizce Konuşma Günleri

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Konuşma Günleri Etkinliği Tüm Üniversite Personeli ve Öğrencileri için Devam Ediyor 

Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Konuşma Birimi Hocaları Eşliğinde İngilizce Konuşma Günleri Etkinliği İncirharmanı Kampüsünde, 6 Kasım 2018 Tarihinde başlayacak.Etkinlik faaliyetleri aşağıda verilen programa göre sürdürülecektir.
BEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü bünyesinde kurulan İngilizce konuşma günlerinin çalışmaları İngilizce Konuşma Birimi Hocaları tarafından ücretsiz ve gönüllü olarak hizmet vermektedir. İçerik gündemde olan konulara paralel ve katılımcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak belirlenmiştir. Tüm öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirler. İngilizce Konuşma Günleri 06.11.2018 tarihinde etkinliğine İncirharmanı Kampüsü'nde başlayacaktır. Katılmak isteyen öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz için etkinlik takvimi aşağıda verilmiştir. Etkinlik aşağıda belirtilen gün ve saatlerde İncirharmanı Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu D 101 Numaralı Sınıfta yapılacaktır. İngilizce konuşma Günlerinin faaliyeti tüm öğretim elemanlarımızın ve öğrencilerimizin katılımına açıktır. 
 

Etkinlik Takvimi için tıklayınızYayınlanma Tarihi : 07.11.2018 Sayfa Görüntülenme Sayısı : 43