Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer’i Ziyaret Etti

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Muharrem Akdemir, her geçen gün büyüyen Bülent Ecevit Üniversitesi’nin son yıllarda çok başarılı çalışmalara imza attığını söyledi. BEÜ’nün Zonguldak için çok önemli bir değer olduğunun altını çizen Akdemir, üniversite öğrencileri ve çalışanları için gerekli her türlü destek ve çalışmaya hazır olduklarını belirterek Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Akdemir ayrıca, Temmuz ayı içerisinde üniversitemiz tarafından yayınlanan Ekonomik Etki Analiz Raporunda BEÜ’nün Zonguldak’a ekonomik etkisinin 2016 Yılında 2.4 Milyar TL olduğunu, yapılan bu büyük katkının kendilerini çok memnun ettiğini söyleyerek başta Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer olmak üzere Zonguldak’a katkıları dolayısıyla tüm BEÜ ailesine teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer ziyaretleri için Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür ederek Zonguldak için yeni çalışmalar yapmaya devam edeceklerini belirtti.  

 

 

07 Ağustos 2017

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
IPv6 Etkin